www.ciltbakimivesaglikrehberi.com
Anasayfa Cilt Bakımı & Güzellik Saç Bakımı Moda & Dekorasyon Diyet & Fitness Aşk & İlişkiler Anne & Çocuk Astroloji Kadın Sağlığı
Cilt Bakımı & Güzellik
Saç Bakımı
Moda & Dekorasyon
Aşk ve İlişkiler
Diyet ve Fitness
Anne ve Çocuk
Astroloji
Kadın Sağlığı


Gelin Makyajı

Gelin MakyajıGelin makyajı, Nişan Makyajı, Kına Makyajı, Nikah Makyajı çok önemli detaylardır..

Gelin makyajı alelade bir makyaj değildir. Bu bir konseptin parçasıdır. Bu nedenle gelin makyajı ancak bir profesyonel tarafından yapılabilir.

Gelin makyajı için bizi seçen gelinimizi, çok usta ellere teslim etmenin haklı rahatlığını yaşıyoruz. Çünkü salonumuzda gelin makyajı, hala ATV merkez stüdyolarında Kanal Makyözü olarak çalışmalarını sürdüren Profesyonel Makyaj Uzmanı (Make-Up Artist) Ceylan Aydın ve Pelin Coşkun tarafından yapılıyor.

Gelin makyajı, gelinlikle yapılır.. Böylece dekolte makyajınız da tamamlanır. Gelin Makyajı
Gelin makyajı, gelin saçı, gelinlik, mevsim, düğün yeri gibi faktörler hesaba katılarak ve elbette gelinin arzuları doğrultusunda tasarlanır.

Gelin makyajı, mutlaka gelinin yüz, göz ve dudak şekli dikkate alınarak yapılır.
Gelin makyajı için salonumuzu tercih eden gelin adayları ile, düğün gününden çok daha önce tanıştığımız için onları bazı konularda uyarabiliyoruz. Ancak bize gelemeyecek gelin adayları için Gelin makyajı konusunda Profesyonel Makyaj uzmanı Ceylan Aydın’ın bazı öneri ve uyarıları var:

Lütfen daha iyi görüneceğiniz söylendi diye düğün ya da nikahtan hemen önce, o güne dek hiç yaptırmadığınız cilt uygulamaları yaptırmayın! Zaten stresli bir dönemdeGelin Makyajı olduğunuzu unutmayın! Cildiniz hiç tahmin edemeyeceğiniz bir tepki verebilir. Gelin makyajı imkansız hale gelebilir.


Gelin makyajı yapan şahsın profesyonel eğitim almış olmasına dikkat edin.

Gelin makyajı için kullanılan makyaj ürünlerinin tanınmış bir marka olmasına özen gösterin.

Gelin makyajı için kullanılan ürünler hakkında bilginiz olmazsa gelin makyajı yapılırken alerjik birGelin Makyajı reaksiyon gelişebilir, belki ürün terle reaksiyona girebilir, belki kolay akabilir.. Mutlaka o ürünlerle düğün gününden önce, bir makyaj yaptırın.Gelin makyajını abartmayın! Mümkün olduğunca doğal, saç ve cilt renginize uygun tonlar seçin.Gelin makyajı ya da başka bir konuda örneğin parfüm.. Daha öncedenemediğiniz hiçbir şeyi Gelin makyajıdüğün günü denemeyin!Gelin makyajı yapılmadan önce dişlerinizi fırçalamayı unutmayın, çünkü sonrasında yapamazsınız.
Yorum Ekle
Konu Gelin Makyajı  
Ad Soyad  
e-mail  
Yorum  
         
       
      

Sitemizdeki makaleler internet ve çeşitli dergilerden faydalanılarak hazırlanmıştır. Bilgilendirme amaçlı bir sitedir.
Bilgilerin her hangi bir şekilde kullanımından kaynaklanan sorunlardan www.ciltbakimivesaglikrehberi.com ve ilgili kişiler sorumlu değildir.

Bize ulaşmak için info@ciltbakimivesaglikrehberi.com

Cilt Bakımı   Saç Bakımı   Güzellik Sırları   Doğal Cilt Bakımı   Bitkisel Saç Bakımı   Dudak Bakımı   Cilt Maskeleri