www.ciltbakimivesaglikrehberi.com
Anasayfa Cilt Bakımı & Güzellik Saç Bakımı Moda & Dekorasyon Diyet & Fitness Aşk & İlişkiler Anne & Çocuk Astroloji Kadın Sağlığı
Moda & Dekorasyon
Cilt Bakımı & Güzellik
Saç Bakımı
Aşk ve İlişkiler
Diyet ve Fitness
Anne ve Çocuk
Astroloji
Kadın Sağlığı


Moda & Dekorasyon
Bir Bayanın Sahip Olması Gereken 100 Şey
Bu Kıyafetleri Gardolabınızda Mutlaka Bulundurun
Beden, stil ya da bütçenizin önemi yok.. İşte her genç kızın sahip olması gereken 100 şey..
1. Straplez sutyen. Straplez kıyafetlerinizle veya sutyen askınızın görünmesini istemediğiniz zamanlarda kullanabileceğiniz bir straplez sutyeniniz bulunsun.
2. Stilletto. Stilletto ile iyi yürüyemeseniz bile, stiletto ile yürümeyi geliştirebilir, bunlarla daha uzun boylu olmanın keyfini çıkartabilirsiniz.
Devamı...
Doğru Giyinmenin Püf Noktaları
ModaKısa boy, dar omuzlar, geniş kalçalar...Herkesin bir kusuru var! Önemli olan bunları gizlemenin yolunu bilmek.
Kısa Boyluysanız: Pantolon: Eğer vücudunuzun üst kısmını uzun göstermek istiyorsanız düşük belli pantolonlar tercih etmelisiniz. Bacaklarınızı olduğundan uzun göstermek için ise yüksek belli ve düz inen pantolonlar seçin. Kontrast renklerden ve iri desenlerden kaçının. Canlı renkleri üstünüzle aynı tonlarda olmak kaydıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Devamı...
Kısa Boylu Ve Şişman İçin Giyim Önerileri
Kısa Boylu Ve Şişmansanız Önerimiz Var...
Pantolon: Eğer vücudunuzun üst kısmını uzun göstermek istiyorsanız düşük belli pantolonlar tercih etmelisiniz. Bacaklarınızı olduğundan uzun göstermek için ise yüksek belli ve düz inen pantolonlar seçin. Kontrast renklerden ve iri desenlerden kaçının. Canlı renkleri üstünüzle aynı tonlarda olmak kaydıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Devamı...
Erkek Kıyafet Seçimi
Erkek Modası
Erkekler gündelik yaşamlarında katılacakları davet ya da gidecekleri mekana göre giyinme konusunda zorluk çekerler.
İş yaşamına sahip ve ciddi bir mekana katılacak erkekler için iş biraz daha kolaydır. Çünkü seçenekler yalnızca klasik takım elbise üzerine yoğunlaşmaktadır. Ancak bu hususta da bir çok farklı kombinasyonlar olduğu için uyumlu ve şık giyinmek pekte kolay değildir. 
Devamı...
Kışın En Doğru Giyinme Tarzı

Kış Modası
Kış aylarında kalın giyecekler yerine ince ve kat kat giyinilmesinin daha sağlıklı olduğu belirtildi.
Sakarya Vatan Hastanesi Başhekimi Dr. Dursun Bostancı, kalın giysilerin, hareket etmek gibi fiziksel aktiviteleri zorlaştırma yanında terlemeye sebep olduğunu, bunun da soğuk kış günlerinde soğuk algınlığı ve gribal hastalıklara davetiye çıkardığını söyledi.  Devamı...

Hamile Modası

Hamile olmak istediklerimizi giyemeyecek olduğumuz anlamına mı gelir?
Sizi bilmem ama ben bebeğimi beklerken kendimi çok güzelleşmiş hissediyordum. Bunda her istediğimi giyebilmemin de etkisi büyük. Eskidenmiş tulumlara tıkılıp kalmak. Şimdi hemen her yerde hamile giyim mevcut. Hatta bir çok büyük marka mutlaka "Hamile reyonu " açıyor. Esprili tşirtler de cabası. Eğer bu döneme çok para harcamak istemiyorsanız, belli başlı ürünleri alıp yine, doğumdan sonra da kullanabileceğiniz aksesuarlarla renklendirin.
Devamı...
Moda Evimize Giriyor

Moda sadece giyimde değil, hayatımızdaki bir çok adımda karşımıza çıkar. Takı tasarımları, makyaj ve güzellik malzemeleri,ev ve araba tasarımları ve hatta teknolojik ürünler trendlere göre şekillenir. İç mimari de akımlardan fazlasıyla etkilenir. Giyim sanayi ile birbirlerinden çok farklı görünseler de bu iki tasarım dalı birbirleri ile bağlantılıdır. 
Devamı...
Ten Rengine Göre Giyim

Giyim alışverişinizde renk seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli detay ten rengi ve buna bağlı olarak ta saç renginizdir.
Ten renginiz esmer ve buğday tonlarındaysa gömlek alırken ekru, kızıl-bej, kızıl- kahve renklerinden mümkün olduğu kadar uzak durmalısınız. Çünkü bu renkler sizi daha soluk, sağlıksız gösterecektir. Lacivert, antrasit gibi koyu tonlardaki takımlarınızı açık pudra tonlarındaki
Devamı...
SON EKLENENLER
EN ÇOK OKUNANLAR
 - 0-6 Yaş Çocuklar ve Kitap
 - Troid Kadınlarda Daha Sık Görülür
 - 2010 Gelinlik Modelleri
 - Bitkilerle Doğal Saç Bakımı
 - Saç ve Cilt Bakımı İçin Doğal Sabunlar 
 - Cilt Bakım Önerileri
 - Çabuk Makyajın Sırları
 - Doğru Giyinmenin Püf Noktaları
 - Kadınların Yatakta Yaptığı Hatalar
 - Dr. Ağar'dan 9 Kilo Zatıflama Diyeti 

Sitemizdeki makaleler internet ve çeşitli dergilerden faydalanılarak hazırlanmıştır. Bilgilendirme amaçlı bir sitedir.
Bilgilerin her hangi bir şekilde kullanımından kaynaklanan sorunlardan www.ciltbakimivesaglikrehberi.com ve ilgili kişiler sorumlu değildir.

Bize ulaşmak için info@ciltbakimivesaglikrehberi.com

Cilt Bakımı   Saç Bakımı   Güzellik Sırları   Doğal Cilt Bakımı   Bitkisel Saç Bakımı   Dudak Bakımı   Cilt Maskeleri